Álláshirdetés - karbantartó

Budapesti székhelyű, XIII. kerületben működő kulturális és sport intézmények munkatársi csapatába kollégát keres technikai munkatárs, karbantartó pozícióba:

Feladatok:

  • intézményeinkben általános karbantartások elvégzése,
  • karbantartási eszközök, tartalék anyagok kezelése, rendszerzése,
  • eszközmozgatás, terem berendezés, technikai eszköz bekészítés,
  • műszaki, technikai ügyelet biztosítása,
  • szállítmányozás,
  • rendezvények építésében, bontásában, ügyeletében aktív részvétel.

Elvárások:

  • műszaki területen szerzett szakirányú végzettség,
  • önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • számítógép kezelői ismeretek,
  • precíz munkavégzés,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • kulturált megjelenés,
  • B kategóriás vezetői engedély,
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • karbantartói, rendezvénytechnikai területen szerzett tapasztalat,
  • C kategóriás vezetői engedély.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok, igazolások:

  • a pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz,
  • bruttó fizetési igény megjelölése.

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés,
  • korrekt, megbízható jövedelem, próbaidő leteltét követően cafeteria juttatás,
  • munkaruha,
  • vidéki lakhely esetén 100%-os utazási költségtérítés,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • jó csapatmunka, céges rendezvények.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a reitercsaba@kult13.hu e-mail címre várjuk!