Kedves Látogatóink!

Magyarország Kormányának döntése értelmében, a kialakult vírushelyzetre való tekintettel rendezvényeink a rendezvénytilalom értelmében, minden kulturális színterünkön a mai naptól visszavonásig ELMARADNAK, színtereink pedig 2020.11.11., szerdától ZÁRVA TARTANAK!

Kérjük figyeljék honlapjainkat és Facebook oldalainkat, a további információkról folyamatosan tájékoztatni fogjuk Önöket.

Bővebb információért érdeklődni elsődlegesen színtereink központi telefonszámán ,vagy a kult13@kult13.hu e-mail címen lehet.

Megértésüket köszönjük!

Álláshirdetés - Hangtechnikus - karbantartó

Budapesti székhelyű, XIII. kerületben működő kulturális és sport intézmények munkatársi csapatába kollégát keres HANGTECHNIKUS – KARBANTARTÓ pozícióba:

Főbb feladatok:

  • rendezvények hangtechnikai igényének megvalósítása, biztosítása
  • általános technikai, ügyeleti feladatok ellátása
  • a fény-és hangtechnikai, gyengeáramú berendezések karbantartási feladatainak ellátása és üzemeltetése
  • berendezések, rendezvények előkészítése
  • rendezvények építése, ügyelet és elbontása
  • a divízió helyiségeinek, berendezési tárgyainak, gépeinek karbantartása, a szükséges szakipari kisebb javítások elvégzése
  • részvétel az egyéb anyagigazgatásban és anyagbeszerzésben

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • önálló munkavégzés, problémamegoldó készség,
  • gyorsaság, igényesség, precizitás,
  • megfelelő fizikai erőnlét, egészségügyi alkalmasság,
  • azonos vagy hasonló munkakörben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • azonos vagy hasonló munkakörben szerzett 5 év szakmai tapasztalat,

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok, igazolások:

  • a pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz,
  • bruttó fizetési igény megjelölése.

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés,
  • korrekt, megbízható jövedelem, próbaidő leteltét követően Cafeteria juttatás,
  • munkaruha,
  • vidéki lakhely esetén 100%-os utazási költségtérítés,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • jó csapatmunka, céges rendezvények.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a kupcsikbertalan@kult13.hu e-mail címre várjuk!